shutterstock_135074201

Event

globusik

1. Imprezy Firmowe

Eventy typu Staff Party, Christmas Party jak również imprezy Plenerowe, to doskonały pomysł na integracje. Warto oderwać się od codziennej pracy przy dobrej muzyce dla każdego

2. Gale, rozdania nagród

Zapewniamy różnorodność tematów muzycznych oraz fanfar i dzingli na każdą okazje, często tworzonych na specjalne zamówienie.

3. Oprawa muzyczna

Muzyczne sety tworzone na żywo przez DJ, lub zespół muzyczny grający na żywo. Szeroki wybór różnorodnej muzyki dopasowanej do charakteru imprezy. Posiadamy prawa do odtwarzania muzyki.

4. Multimedia

Telewizory plazmowe/LCD , projektory , ekrany LED wraz z obsługą techniczną. Wizualizacja na żywo z kamer. Tworzenie prezentacji oraz spotów video.

5. Światło oraz dekoracja światłem

Oświetlenie efektowe od małych do dużych konfiguracji ( oświetlenie parkietu, doświetlenie ścian, sufitów, architektury budynku, sceny oraz wiele innych.

6. EVENTY i WYJAZDY TEMATYCZNE

Nasze eventy tematyczne wyróżnia zawsze niepowtarzalna atmosfera, nietuzinkowy autorski scenariusz, wyszukane lokalizacje, atrakcje artystyczne oraz korzystne ceny realizacji. W ofercie znajdziecie Państwo wachlarz nietypowych konwencji, dających uczestnikom możliwość oderwania się od dnia codziennego i zobaczenia swoich współpracowników w innym wymiarze.

ZAPRASZAMY