O Nas

21821_236878189782260_1913747253_n

Szanowni Państwo,

MM INTERIOR DESIGN – powstało w oparciu o kilkuletnie doświadczenie – na rynku projektowania i aranżacji wnętrz jesteśmy obecni już od 15 lat . Czas ten wykorzystaliśmy do zdobyci cennych doświadczeń, co zaowocowało zdobyciem miana firmy godnej zaufania. To wszystko byłoby niemożliwe bez udziału naszych dotychczasowych Klientów. Wierzymy, że ta współpraca usatysfakcjonowała nie tylko nas ale przede wszystkim Klientów, i że naszymi projektami wnętrz udało nam się urzeczywistnić ich pomysły i marzenia.

Od roku 2012 działamy na NOWOCZESNYM MIASTECZKU WILANÓW. Efekty tych działań są naszą wizytówką. Zapraszamy do obejrzenia strony internetowej www.interiordesign.eu

Podstawową działalnością firmy jest projektowanie wnętrz i aranżacja wnętrz.
MM INTERIOR DESIGN to kreatywność, dyspozycyjność, elastyczność i indywidualny sposób traktowania Klientów.
MM INTERIOR DESIGN to nie tylko twórcze podejście do powierzonych zadań, wiedza i kompetencje, lecz także czas oddany do dyspozycji naszych Klientów oraz właściwe zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, oferujemy bezpłatne konsultacje i porady, od pierwszej wizyty aż do momentu podpisania umowy.

Przedłożony projekt aranżacji wnętrza uwzględni zarówno najnowsze rozwiązania, jak i indywidualne upodobania dotyczące kolorystyki, oświetlenia i charakteru umeblowania. Dlatego bywamy na targach i wystawach, dlatego śledzimy aktualne trendy i nowinki rynkowe, dlatego poszukujemy wyjątkowych pomysłów, ciekawego wzornictwa, funkcjonalnych rozwiązań, bo pracujemy zgodnie z zasadą: Klient nasz Pan.

Oryginalność, pełne zaangażowanie w działania i stały nadzór nad przebiegiem prac – to musi przynieść dobre rezultaty!
Wśród naszych Klientów są Europejczycy, mieszkańcy Warszawy Londynu, Irlandii, Lizbony , Szwecji , Norwegii, są również mieszkańcy azjatyckiego Dubaju i Abu Dhabi . W dobie rozwiniętych cybertechnologii i sprawnej komunikacji granice geograficzne nie stanowią już przeszkody, a zasięg działania naszej firmy zależy tylko od oczekiwań naszych Klientów.

Dla nich jesteśmy skłonni przemierzyć góry i morza, zaaranżować egzotyczne przestrzenie… ZAPRASZAMY